DO KOGO

Kierujemy swoją ofertę do generalnych wykonawców oraz inwestorów, poszukujących pracowników ogólnobudowlanych. Nasi fachowcy i pomocnicy budowlani realizują kompleksowe prace zgodnie z założeniami projektów klienta. Posiadają oni wiedzę, umiejętności oraz doświadczenie. Dzięki temu reprezentanci naszej firmy cieszą się zaufaniem wśród zleceniodawców. Potwierdza to zadowolenie firm z którymi współpracujemy oraz nieustanne zainteresowanie usługami firmy LUNA.  Wśród naszej oferty znajdują się pracownicy na roboczogodziny, co umożliwia dowolne modyfikacje grafikowe korzystne dla obu stron. Wynajem pracowników budowlanych gwarantuje spokój, w związku z trzymaniem się terminów. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

 

CO ZAPEWNIAMY?

JAKIE KORZYŚCI NIESIE WYNAJEM PRACOWNIKA

NASZE ZADANIE

W ramach wynajmu pracowników czasowych, po naszej stronie stoi zatrudnienie pracowników o odpowiednich kwalifikacjach i skierowanie ich do pracy w Państwa firmie, na czas określony w umowie. Zajmujemy się również całą obsługą kadrowo-płacową.

Dzięki tym rozwiązaniom redukujecie Państwo koszty związane z badaniami, rekrutacją, obsługą administracyjną i przygotowaniem pracowników.             

 

DLACZEGO MY?

Z naszą pomocą pozbędziesz się problemów, z którymi boryka się wiele wykonawców na budowach: